Merhaba, ben Hüseyin Aldırmaz. Fujiwalk kurucusu, baş editörü aynı zamanda Fujifilm resmi X fotoğrafçısı ve Fujifilm Türkiye eğitim danışmanıyım.

Fujiwalk özellikle İstanbul/Türkiye olmak üzere tüm dünyadaki Fujifilm kullanıcılarının, Fujifilm X  ve Gfx sistemler üzerine bilgi, eğitim ve workshoplar gibi birçok etkinlikten faydalanabileceği bir blog ve interaktif topluluktur. Amacımız düzenli olarak blog sayfamızda yazacağımız ve tüm dünyadan özellikle X fotoğrafçılarının ve alanında uzmanlaşmış diğer X kullanıcılarının röportajları, makaleleri, podcast ve video içerikleri ile sizlerin fotoğraf heyecanınızı ateşlemek ve fotoğraf seviyenizi en üst seviyeye taşımak. 

Fujiwalk sadece Fujifilm ile ilgili bir blog değildir. Fujiwalk fotoğraf, video, podcast gibi birçok alanda yayın yapan ve marka’dan bağımsız, tüm fotoğrafçılara bilgi ve içerik sağlayan bir Blogdur.

Fujiwalk düzenli olarak yapacağı yürüyüşlere Türkiye ve Dünyadan X fotoğrafçıları ve X kullanıcılarını davet edecek ve bu workshoplar Dünyanın belli başkentlerinde tekrarlanacaktır.