35mm İstanbul Projesi

35mm İstanbul Fotoğraf Projesi:

Fujiwalk kurucusu ve editörü Hüseyin Aldırmaz danışmanlığında yepyeni bir fotoğraf projesi başlıyor. Dünyanın en büyük ve önemli metropollerinden birisi olan İstanbul’u sadece 35mm odak uzaklığa sahip objektiflerle fotoğraflamak ister misiniz?. Fotoğraf için tam bir plato olan İstanbul tüm cömertliği ve zorluklarıyla bizi bekliyor. Mimariden portreye kadar çok geniş bir yelpazede yapılacak olan çalışma, gözünü 35mm ile eğitmek isteyenler için büyük bir fırsat sunuyor. Siz de Hüseyin Aldırmaz’ın 30 yıllık tecrübesinden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
https://huseyinaldirmaz.com/35mm-istanbul/
instagram: @huseyinaldirmaz

Hüseyin Aldırmaz Fujifilm X100F

Proje Danışmanı

Hüseyin Aldırmaz 

Hüseyin Aldırmaz 1975 yılında Ankara’da doğdu. Fotoğraf kariyerine 1994 yılında Fotoğraf Sanatı Kurumu’nda (FSK) başladı. 2011 yılından bu yana Ankara’da kurucusu olduğu ART Niyetliler Fotoğraf Topluluğu’nda (ANFOT) uzun yıllar eğitim vermiş şu an Fujifilm İstanbul eğitim merkezinde ve kendi fotoğraf atölyesinde tamamen uygulamalı eğitimler vermeye devam eden Hüseyin Aldırmaz ayrıca 26 yıllık tecrübesi ile tüm Türkiye de bireylere ve kurumsal şirketlere butik eğitimler vermekte ve tanıtım fotoğrafçılığı üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Türkiye çapında bir çok şehirde fotoğraf dernekleri ve özel atölyelerde seminerler, sunum ve gösteriler yapmakta, kendi atölyesinde fotoğraf gezileri ve foto workshoplar düzenlemekte, 2 farklı fotoğraf projesinin çalışmalarına devam etmektedir.

Fujifilm’in dünya çapında X serisi makineleri ile çekilen fotoğrafların sergilendiği www.fujifilm-x.com/photographers adlı internet sitesine kabul edilen ve X Photographers ünvanı alan üçüncü Türk fotoğraf sanatçısı oldu. Fujifilm İstanbul Eğitim Merkezi’nde eğitim danışmanlığına devam etmektedir.

Çalışmalarından örnekler:

Kişisel Websitesi: http://www.huseyinaldirmaz.com/

https://www.instagram.com/huseyinaldirmaz/

Lütfen bu gönderiyi paylaşın, bilgi paylaştıkça çoğalır. Beni İnstagram'da takip etmeyi unutmayın. @huseyinaldirmaz