WINMIE HAKKINDA / ABOUT WINMIE

Merhaba,

Bu hafta sizlere tamamen Türk girişimi olan bir cep telefon uygulamasından bahsedeceğiz. Winmie. Aşağıda Winmie hakkındaki açıklamaya ulaşabilir, ücretsiz olarak uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha fazla sorunuz olursa aşağıdaki instagram adresinden Metin Ekinci’yle iletişime geçerek sorularınızı sorabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın İnstagram hesabına da aşağıdan ulaşabilir, takip ederek destek olabilirsiniz.

https://www.instagram.com/metinekinci/
https://www.instagram.com/winmieapp/

_______ Ne Yapıyoruz? What are we doing

Kısaca fotoğraflarını değerlendirmeni sağlıyoruz . 

Fotoğraf makinası yada cep telefonuyla çektiğin fotoğraflarını bu zamana kadar çeşitli platformlarda paylaştın yada belkide buna ihtiyaç bile duymadın. 

Artık çalışmalarını değerlendirme vakti. Winmie platformu ile birlikte fotoğraflarınla para kazanabilir, onları derecelendirebilir ve aynı zamanda bunları yaparken eğlenebilirsin.

Gelelim asıl sürprize.

Bir oyun mantığı ile hazırlanmış kullanıcı aşamalarının tamamını geçip, partnerlık kazandığın noktada, winmie ile kar ortaklığı yapmaya başlamış olursun. Bu da fotoğraflar haricinde ekstra daha fazla gelir elde etmek demek.

In brief, we provide you to evaluate your photos. You have shared your photos that you took with your camera or mobile phone on various platforms until this time or maybe you did not even need this. Now it’s time to evaluate your work. With the Winmie platform, you can earn money with your photos, rate them and also have fun doing them.

Let’s come to the surprise.               

By passing all of the user stages prepared with a game logic. At the point where you gain partnership , you will start making a profit partnership with winmie. This means getting more extra earnings than photos.

_______ Nasıl Yapıyoruz? How we do it?

Oylama sonuçlanıncaya kadar sıralama bilgisini ve fotoğrafların kime ait olduğunu paylaşmıyoruz. İsim haricinde, fotoğrafların üzerinde kime ait olduğunu belli edecek herhangi bir işaret yada yazıya da izin vermiyoruz ve bu tarz paylaşım yapanları engelliyoruz.

Bu kurallar ile birlikte yayınladığımız fotoğrafları, adil bir oylama yapısıyla, dijital platformlar üzerinden üyelerin (sizlerin) oylamasına sunuyoruz.

Kendinize güvenin.

We do not share the ranking information and who owns the photos until the voting results are concluded. Apart from the name, we do not allow any signs or writings to show who the photographs belong to, and we block those who share this kind of manner. We present the photos we publish together with these rules to the voting of the members (you) via a digital platform with a fair voting structure.

Trust yourself.

_______ Yarışmalarımız Hakkında / About The Competitions

Haftada ortalama 3 adet yeni yarışma yayımlanır ve bunlar çok hızlı bir şekilde sonuca (ortalam 3-4 gün) ulaştırılır. Bu yarışmaların bir kısmına katılım ücretsiz olup bazıları ücretlidir. Aynı şekilde bazı yarışmalarımızın sonuçlarında ödüller olup bazılarında amaç sadece seviye atlamanı sağlamaktır.

Ayrıca ayda bir büyük ödüllü bir yarışma yayınlanır ve bu yarışmanın süreci (katılım – oylama – değerlendirme) bir aya yayılır. 

An average of 3 new competitions are published a week and these are reached the result very quickly (average 3-4 days). Some of these competitions are free to participate and some are paid. Likewise, in some of the results of our competitions, there are awards and in others, the aim is to only level up.

In addition, a big prize contest  is published once a month and the process of this contest (participation – voting – evaluation) spreads to one month.

_______ Kullanıcı Seviyeleri (Level) Hakkında About User Levels

Bir oyun mantığı çerçevesinde inşa ettiğimiz winmie içerisinde, belirtilen görevleri yerine getirdikçe seviye atlarsın.

Görevlere bazı örnekler;

    – Email doğrulama

    – Fotoğraflara oy verme

    – Yarışmalarda başarılar elde etme

Üst seviyelere doğru ilerlemek sana bazı avantajlar sağlayacaktır. 

    – Winmie başarını görmüş ve diğer katılımcılarında görmesini sağlamış olacaksın. 

    – Oy değerin artacak. Her bir üst seviye +1 puan oylama hakkı demektir, bu da seni daha değerli kılar.

    – Winmie Partner olmaya doğru ilerlersin.

 You will level up as you perform the specified tasks in winmie, which we have built within the framework of a game logic.

Some examples of the tasks;

    -Email verificatio

    – Voting on photos

    – Achieving success in competitions

Moving to the upper levels will give you some advantages.

-Winmie is seen your success and you make it visible to other participants.    

– Your vote value will increase. Each higher level means the right to vote +1 points, which makes you more valuable.

  – You move towards becoming a Winmie Partner.

_______ Winmie Partner Nedir? What is Winmie Partner

Winmie kullanıcıları için gelebilecekleri son seviyenin adı Partner dır. Partner olarak artık sende Winmie ortakları arasına dahil olmuş olursun. Bu sayede;

    – Tüm görevleri yerine getirmiş bir üye olarak, topluluk içinde kendini kanıtlamış olursun;

    – Kendi yarışmalarını düzenleyebilir ve bu yarışmaların seçici kurulunu oluşturabilirsin;

    – Yayınladığın yarışmalardan ekstra gelir elde edebilirsin;

    – Winmie kar ortakları arasına dahil olursun. Bu sayede dahil olmadığın yada yaratmadığın yarışmalardan

dahi elde edilen gelir üzerinden, belirli bir oranda kar payı alırsın. 

The name of the last level they can come to for Winmie users is Partner. As a partner, you are now included among the Winmie partners. In this way;

     – As a member who has done all the tasks, you will prove yourself in the community;

     – You can organize your own competitions and create the selective board of these competitions;

     – You can earn extra earnings from the competitions you published.

     – You will be included in Winmie profit partners. In this way, from competitions that you do not involve or create. Even you get a certain amount of profit on the revenue.

SIKÇA SORULAN SORULAR FREQUENTLY ASKED QUESTIONS
1. Nasıl kayıt olabilirim?

İhtiyacınız olan tek şey size ait bir mail adresi. Yapmanız gereken Google Play Store’a gidin ve uygulamayı indirin.

Sonrasında size ait bir mail ve şifre tanımlayarak winmie kullanmaya başlayabilirsiniz. 

How can I register?

All you need is an email address of your own. All you have to do is go to the Google Play Store and download the application

Afterwards, you can start using winmie by defining your own mail and password.

2. İki farklı hesap açabilir miyim?

 Bu etik olmamakla birlikte evet farklı hesaplar açabilirsiniz. Ancak hiç bir zaman istediğiniz fotoğrafa oy veremeyeceksiniz. Oylanacak fotoğraflar sistem tarafından karşınıza çıkarıldığı için başka bir hesaptan kendi fotoğrafınızı oylamanız çok düşük bir ihtimal. Bu seçeneğin süistimal edildiğini gördüğümüz an engelleriz.

Can I open two different accounts?

Although this is not ethical, yes, you can open different accounts. However, you will never be able to vote for the photo you want. Since the photos to be voted are brought up by the system, it is very unlikely that you will rate your own photo from another account. When we see that this option is abused, we block it.

3. Winmie yarışmalarına kimler katılabilir?

    18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

Who can participate in Winnie contests?

Anyone over the age of 18 can participate.

4. Yarışmalara nasıl katılabilirim?

    Uygulamanın alt tabında yer alan ikinci sekmeye tıkladığınızda üç bölüm göreceksiniz.

    Bunlardan ilki katılıma açık olan yarışmalar, ikincisi katılımın bittiği ve oylamaya açılan yarışmalar, sonuncusu ise yakında açılacak yarışmalar.

    Katılıma açık olan yarışmalar listesinde, katılmak istedğiniz yarışmaya tıkladığınızda katılım koşullarını ve yarışma hakkında ki diğer bilgilere ulaşırsınız.

How can I participate in competitions?

When you click on the second tab at the bottom of the application, you will see three sections.

The first of these are competitions that are open for participation, the second one is the one where the participation ends and the voting is opened, and the last one is the one to be opened soon.

In the list of competitions that are open for participation, you can click on the competition you want to attend and access the conditions of participation and other information about the competition.

5. Oylama Devam Ederken Neden Yarışmaya Katılamıyorum?

    Winmie geliştirirken üzerinde en çok kafa yorduğumuz konuların başında, demokratik bir yarışma için fotoğrafların mümkün olan en yüksek oranda eşit gösterimin sağlanması idi. Bunun temelinde oylamaya aynı anda başlanmasından geçiyordu. Bu nedenle yükleme tarihi sonlandığı an dan itibaren katılım yapamazsınız ve oylama başlar.

Why Can’t I Participate in the Competition While Voting Continues?

One of the most important issues we were thinking about while developing Winnie was to ensure the highest level equal display of photographs for a democratic competition. The basis for this was the beginning of voting at the same time. For this reason, you cannot participate from the moment the upload date ends and voting starts.

6. Yarışmalara kaç fotoğrafla katılabilirim?

    Katılımın ücretli olduğu yarışmalarda sınır bulunmamaktadır. 

    Katılımın ücretsiz olduğu yarışmalarda ise aksi belirtilmediği sürece eklenebilecek fotoğraf sayısı maksimum dörttür.

How many photos can I participate in the competitions?

There is no limit in competitions where participation is paid.

In the competitions where the participation is free, the maximum number of photos that can be added is four, unless stated otherwise.

7. Aynı fotoğrafı birden fazla yarışmaya gönderebilir miyim? 

    Evet, konu uyuştuğu sürece aynı fotoğrafla dilediğiniz kadar yarışmaya katılabilirsiniz.

Can I send the same photo to more than one contest?

 Yes, as long as the subject matches, you can participate in the competition as much as you want with the same photo.

8. Fotoğraflarıma fligran ya da imza ekleyebilir miyim?

    Kesinlikle hayır, bu tarz fotoğraflar savunma beklenmeden, katılım ücreti yatırılmışsa iade yapmadan yarışmadan diskalifiye edilir.

Can I add watermarks or signatures to my photos?

Absolutely no, such photos are disqualified without waiting for defense, without a refund if the participation fee is paid.

9. Hangi formatta fotoğraflar ile yarışmaya katılabilirim?

    jpg, jpeg, png

In which format can I participate in the competition with photos?

     jpg, jpeg, png

10.Cep telefonu ile çektiğim fotoğraflar ile yarışmalara katılabilir miyim?

    Evet, minimum boyut koşulunu sağlayan her dijital fotoğrafınızla katılabilirsiniz.

Can I participate in competitions with the photos I took with my mobile phone?

Yes, you can join with every digital photo that provides the minimum size condition.

11.Fotoğraf boyutları ile ilgili sınırlamalar nelerdir?

    Yarışma koşullarında aksi belirtilmedikçe Minimum 800×600 pixel

What are the limitations of photo sizes?

 Minimum 800×600 pixels unless otherwise stated in the competition conditions

12.Yarışmalara nasıl fotoğraf yükleyebilirim?

    Telefonunuzda kayıtlı olan fotoğrafları seçerek yükleyebiilirsiniz. Ayrıca, instagram hesabınızı winmie ile ilişkilendirip direkt oradaki fotoğraflarınızıda winmie galerinize ekleyebilirsiniz.

How can I upload photos to competitions?

You can select and upload the photos stored on your phone. You can also associate your instagram account with winmie and add your photos directly to your winmie gallery.

 13.Katıldığım yarışmaları paylaşabilir miyim?

    Evet. Buna çok seviniriz 🙂

Can I share the competitions I attended?

Yes. We will so glad😊

14.Hangi durumlarda yarışmalardan diskalifiye olurum?

    a. Kendinize ait olmayan bir fotoğraflar

    b. Çocuk istismarına yol açacak fotoğraflar

    c. Şiddet içeren fotoğraflar

    d. Pornografik fotoğraflar

    fotoğrafınızın hiç bir hak iadesi yapılmadan diskalifiye edilmesine yol açar.

In which cases will I be disqualified from competitions?

     a. Photos that don’t belong to you

     b. Photos that will lead to child abuse

     c. Violent photos

     D. Pornographic photos

     it leads to the disqualification of your photo without any refund.

15.Kazandığım ödülü ne zaman ve nasıl alabilirim?

    Kazanılan ödül 1 ay (30 gün) sonra hesabınıza yatar. Bunun bir kaç nedeni var.

    a. Yarışma için belirlediğimiz itiraz süresidir.

    b. Dereceye giren fotoğrafların gerçekten yükleyen fotoğrafçılara ait olup olmadığının kontrolü.

    c. Dereceye giren fotoğrafların sergilenebilmesi ve reklam amacıyla kullanılabilmesi için kullanım hakları sözleşmesinin tamamlanması. 

When and how can I get the prize I won?

 The award will be credited to your account after 1 month (30 days). There are several reasons for this.

     a. It is the objection period we have determined for the competition.

     b. Checking if the ranked photos really belong to the uploaders.

     c. Completion of the usage rights agreement in order to display the ranked photos and use them for advertising purposes.

16. Hesabımı devre dışı bırakırsam ne olur?

    Tüm haklarınızdan feragat etmiş olursunuz. 

What happens if I disable my account?

 You waive all your rights.

17. Kaç Seviye Var?

    Toplam 10 adet seviye var. Profil sayfanızda, sağ üst köşede bulunan ikona tıklayarak bu seviyeler hakkında bilgi alabilirsiniz.

How Many Levels Are There?

There are 10 levels in total. You can get information about these levels by clicking the icon in the upper right corner on your profile page.

18.Seviyemi nasıl artırabilirim?

    Bunun bir çok yolu var. Fotoğrafları puanlayarak, yarışmalarda derece elde ederek ve puan toplayarak seviyenizi arttırabilirsiniz.

How can I increase my level?

There are many ways to do this. You can increase your level by scoring photos, getting degrees in competitions and collecting points.

19. Bazı yarışmalara katılım için Ticket kullanmamız gerekiyor. Ticket sahibi olmanın yolları nedir?

    a. Sistem üzerinden satın alma yaparak.

    b. Yarışmaya katılan fotoğrafları oylayarak.

    c. Reklam izleyerek.

    d. Yarışmalarda derece elde ederek.

We need to use Ticket to participate in some competitions. What are the ways to have a ticket?

     a. By making a purchase through the system.

     b. By voting the photos participating in the contest.

     c. By watching advertising.

     D. By getting degrees in competitions.

20.Ticket larımı paraya çevirebilirmiyim?

    Sistemden hesabınıza sadece yarışmalarda kazandığınız para ödülleri aktarılır. Bunun dışında reklam izleyerek yada oylama yaparak kazandığınız ticket ları paraya dönüştüremezsiniz. Bunları katılımın ücretli olduğu yarışmalarda para yerine kullanabilirsiniz.

 Can I cash my tickets?

 Only monetary rewards that you earn in competitions are transferred from the system to your account. Apart from this, you cannot convert the tickets you earn by watching advertisements or voting. You can use them instead of money in competitions where participation is paid.

Yazar: www.huseyinaldirmaz.com

Lütfen bu gönderiyi paylaşın, bilgi paylaştıkça çoğalır. Beni İnstagram'da takip etmeyi unutmayın. @huseyinaldirmaz