Merhaba

Uzun süredir üzerinde çalıştığım ve Fujifilm Türkiye YouTube kanalında canlı yayınını yaptığım ‘Masters of Photography / Henri Cartier-Bresson sunumum Fujiwalk YouTube kanalında yayına girdi. İki saati aşan bir programla Ustanın zihnine girmeye çalışarak onu daha iyi anlamak için fotoğrafları üzerinden bir değerlendirme yaptım.

Henri Cartier-Bressonun zihnine girmeye çalışarak onu daha fazla anlamayı hedeflediğim bu sunum ile fotoğraflara sadece bakıp geçmek değil onları incelemeninde önemini göstermek istiyorum. Usta fotoğrafçı Henri Cartier-Bresson adeta bir flaneur gibi sokakları arşınlarken bizlere de kılavuz oluyor. Onun ayak izlerini kullanarak fotoğraflarını ve hayata bakışını anlamaya çalışıyoruz.

Masters Of Photography serisi aslında 17 usta fotoğrafçıyı kapsıyor. Mümkün olduğunca fazla fotoğrafçı hakkında okumalar yaparak bunları sizlere ulaştırmak istiyoruz. Sizlerde bize destek olmak için youtube kanalımızı takip ederseniz çok mutlu oluruz.

Keyifli izlemeler.

©️Hüseyin Aldırmaz. Bütün yayın hakları saklıdır. Kaynak gösterilerek tanıtım için yapılacak kısa alıntılar dışında yazar ve fotoğrafçının yazılı izni olmaksızın hiçbir yolla çoğaltılamaz ve kullanılamaz.

Yazar: www.huseyinaldirmaz.com

Beni İnstagram'da takip etmeyi unutmayın. @huseyinaldirmaz